FNR8040S4R7MT
MFR.Part #
FNR8040S4R7MT
JLCPCB Part #
C168121
Package
SMD,8x8mm
Description
25mΩ 4.5A 4.7uH 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS