GL221M035G125A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GL221M035G125A
JLCPCB Part #
C2858374
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 220uF 35V 5mm 6000hrs@105℃ 720mA@100kHz 98mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS