GF681M025G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GF681M025G160A
JLCPCB Part #
C20415674
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS