FH102M025I200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FH102M025I200A
JLCPCB Part #
C5129737
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
1000uF 13mm 20mm 2V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS