AS05W2J0104T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS05W2J0104T5E
JLCPCB Part #
C560483
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS