TC0650F1004T5E
MFR.Part #
TC0650F1004T5E
JLCPCB Part #
C190840
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS