CQ1007F1002T4E
MFR.Part #
CQ1007F1002T4E
JLCPCB Part #
C2771477
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS