NQ05W8F1201T5E
MFR.Part #
NQ05W8F1201T5E
JLCPCB Part #
C2780405
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS