BZX84C3V3A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZX84C3V3A
JLCPCB Part #
C5155265
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 20uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS