FH471M100J315A
MFR.Part #
FH471M100J315A
JLCPCB Part #
C5129586
Package
Plugin,D16xL11.5mm
Description
100V 11.5mm 16mm 470uF ±20% 插件,D16xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS