KM330M025C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM330M025C110A
JLCPCB Part #
C5129525
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
12.5mm 2000hrs@105℃ 2V 33uF 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS