ELXZ630ELL221ML15S
MFR.Part #
ELXZ630ELL221ML15S
JLCPCB Part #
C5113934
Package
Plugin,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16.5mm 16mm 220uF 5000hrs@105℃ 525mA@120Hz 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS