E36D201LPN562TDB7U
MFR.Part #
E36D201LPN562TDB7U
JLCPCB Part #
C20232888
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117mm 200V 28.6mm 5600uF 63.5mm Bolt,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS