ELXZ350ELL561MJ25S
MFR.Part #
ELXZ350ELL561MJ25S
JLCPCB Part #
C5113921
Package
Plugin,D10xL26.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 26.5mm 35V 5000hrs@105℃ 560uF 5mm 720mA@120Hz ±20% Plugin,D10xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS