EKZN101ELL8R2ME11D
MFR.Part #
EKZN101ELL8R2ME11D
JLCPCB Part #
C1581454
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 2mm 5mm 6000hrs@105℃ 720mΩ 8.2uF 88mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS