E36D350HPN273MA67U
MFR.Part #
E36D350HPN273MA67U
JLCPCB Part #
C3813163
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 19.3mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 27000uF 35V 35mm 4.73A@120Hz 67mm ±20% 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS