EKYA100ELL222MJ25S
Extended
- Manufacturer
- NCC(Nippon Chemi-Con)
- MFR.Part #
- EKYA100ELL222MJ25S
- JLCPCB Part #
- C5113684
- Package
- Plugin,D10xL26.5mm
- Description
- -40℃~+105℃ 1.2375A@120Hz 10V 10mm 2200uF 26.5mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS