ETOR451CTN152ME67U
MFR.Part #
ETOR451CTN152ME67U
JLCPCB Part #
C5736752
Package
Bolt,D76.2xL69mm
Description
-40℃~+105℃ 12.2A@120Hz 1500uF 31.8mm 450V 59mΩ@120Hz 69mm 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL69mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS