ESMM451VSN471MA45S
MFR.Part #
ESMM451VSN471MA45S
JLCPCB Part #
C1608705
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.68A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 450V 45mm 470uF 705mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS