EKZN100ELL123ML40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZN100ELL123ML40S
JLCPCB Part #
C5113798
Package
Plugin,D16xL41.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 12000uF 16mm 3.893A@120Hz 41.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL41.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS