E32D101CHS353TEE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D101CHS353TEE3U
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 100V 31.8mm 35000uF 76.2mm - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS