EKYB800ELL820MH20D
MFR.Part #
EKYB800ELL820MH20D
JLCPCB Part #
C5113729
Package
Plugin,D8xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 21.5mm 294mA@120Hz 3.5mm 7000hrs@105℃ 80V 82uF 8mm ±20% Plugin,D8xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS