ETOR351CTN392MEB7U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETOR351CTN392MEB7U
Description
-40℃~+105℃ 31.8mm 350V 3900uF 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS