EKYC160ELL332MK20S
MFR.Part #
EKYC160ELL332MK20S
JLCPCB Part #
C1575823
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6125A@120Hz 12.5mm 16V 20mm 3300uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS