EKY-250ELL272MK40S
MFR.Part #
EKY-250ELL272MK40S
JLCPCB Part #
C5113670
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.5125A@120Hz 25V 2700uF 40mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS