ELXZ100ETD102MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXZ100ETD102MJ16S
JLCPCB Part #
C1594686
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 16mm 5000hrs@105℃ 5mm 630mA@120Hz 68mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS