EMVY500ARA221MJA0G
MFR.Part #
EMVY500ARA221MJA0G
JLCPCB Part #
C525840
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 250mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS