W-1253M07P-0420
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1253M07P-0420
JLCPCB Part #
C53184486
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x7P 7 7P PA6T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS