W-2510R12P-0000
MFR.Part #
W-2510R12P-0000
JLCPCB Part #
C169023
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.5mm 12 12P 1x12P 2.54mm 250V 3A 5.8mm Brass PA66 Right Angle UL94V-2 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS