ANR4030M2R2A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR4030M2R2A
JLCPCB Part #
C47327119
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.65A 33mΩ 4.9A AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS