AAPS0624M150A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AAPS0624M150A
JLCPCB Part #
C53154748
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
158mΩ 15uH 2.52A 3.33A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS