AAPS0624M100A
MFR.Part #
AAPS0624M100A
JLCPCB Part #
C53154746
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
100mΩ 10uH 3.13A 4.05A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS