AK15-030C-BC
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
AK15-030C-BC
JLCPCB Part #
C53059289
Package
BPSS
Description
-55℃~+125℃ 100V 15kA@8/20us 2uA 30V 33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS BPSS ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS