AK10-030C-BC
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
AK10-030C-BC
JLCPCB Part #
C51043171
Package
BPSS
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 2uA 30V 37V 58V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 BPSS ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS