AK15-076C-BC
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
AK15-076C-BC
JLCPCB Part #
C51043184
Package
BPSS
Description
-55℃~+125℃ 140V 15kA@8/20us 2uA 76V 85V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 BPSS ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS