FNR8040S3R3MT
MFR.Part #
FNR8040S3R3MT
JLCPCB Part #
C528023
Package
SMD,8x8mm
Description
22mΩ 3.3uH 4.8A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS