FNR3012S101MT
MFR.Part #
FNR3012S101MT
JLCPCB Part #
C167741
Package
SMD,3x3mm
Description
100uH 230mA 290mA 3.718Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS