FNR4026S1R5MT
MFR.Part #
FNR4026S1R5MT
JLCPCB Part #
C167853
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.9A 3.1A 39mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS