FTKB1207-270MT
MFR.Part #
FTKB1207-270MT
JLCPCB Part #
C3040418
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
27uH 3.4A 46mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS