TC0550B1004T5E
MFR.Part #
TC0550B1004T5E
JLCPCB Part #
C516486
Description
-55℃~+155℃ 150V 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS