NQ1007F200JT4E
MFR.Part #
NQ1007F200JT4E
JLCPCB Part #
C2781405
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS