WTM47N65FF
MFR.Part #
WTM47N65FF
JLCPCB Part #
C50176609
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 15pF 230W 3.68nF 390pF 47A 4V 62mΩ@10V 650V 72nC@10V TO-220F MOSFETs ROHS