SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C3009899
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 32.1A@10/1000us 3kW@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS