RC100M4R7LO6.3*11TH-2A1E
MFR.Part #
RC100M4R7LO6.3*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C2837949
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 130mA@100kHz 2.5mm 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS