FPF06820RJE1/2W
MFR.Part #
FPF06820RJE1/2W
JLCPCB Part #
C49308163
Package
1206
Description
200V 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS