AST03100KJ
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
AST03100KJ
JLCPCB Part #
C49330135
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS