FPF06270RJE1/2W
MFR.Part #
FPF06270RJE1/2W
JLCPCB Part #
C49308161
Package
1206
Description
200V 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS