RCA03100KJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA03100KJLF
JLCPCB Part #
C22356636
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS