AAPS1510M6R8F
MFR.Part #
AAPS1510M6R8F
JLCPCB Part #
C49261553
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
26A 36A 4.6mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS