AAPS1010M6R8F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AAPS1010M6R8F
JLCPCB Part #
C49261538
Package
SMD,11.9x11mm
Description
18.5A 21.8A 6.8uH 8.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS